11 Rajd Opawski „TRIAL” 2017

Ogólnopolski Rajd Opawski jest rozgrywany tradycyjnie co roku na początku lipca w malowniczym Jarnołtówku. Co roku, rzesza startujących zawodników ma do pokonania łącznie 32 odcinki jazdy obserwowanej rozmieszczonych u stóp najwyższego szczytu Gór Opawskich – Kopy Biskupa. Od roku 2012 przy Rajdzie Opawskim jest rozgrywany memoriał na cześć Roberta Borowczyka, który był głównym pomysłodawcą organizacji imprez trialowych w Jarnołtówku. Odszedł on od nas 25 czerwca 2011 roku.

Od kilku lat podczas Rajdów Opawskich wprowadzamy innowacje do organizacji imprez typu TRIAL. W 2014 roku była pierwsza w historii transmisja na żywo w Internecie z uroczystego zakończenia imprezy a w roku ubiegłym ku uciesze wszystkich startujących zawodników, możliwość śledzenia na żywo (okrążenie po okrążeniu) swoich wyników, porównywać je z rywalami oraz ewentualną zmianę strategii polepszającej zdobycie lepszego miejsca!

Organizatorem tegorocznej edycji Rajdu Opawskiego jest Zarząd Okręgu Polskiego Związku Motorowego w Opolu przy współpracy TMSM „SPARTA” Wrocław.

Z powodu chwilowej awarii naszej skrzynki mailowej, zgłoszenia prosimy kierować na następujący adres e-mail: tmsmsparta@gmail.com

PROGRAM IMPREZY:

  • 8:30 – otwarcie biura rajdu
  • 9:0011:30 – odbiór techniczny motocykli
  • 10:30 – odprawa sędziów i asystentów OJO
  • 11:45 – opublikowanie listy startowej
  • 12:00 – start pierwszego zawodnika
  • 16:00 – prognozowany przyjazd na metę pierwszego zawodnika
  • 17:30 – uroczyste zakończenie Rajdu Opawskiego.

!!! WYNIKI MISTRZOSTW STREFY !!!

!!! WYNIKI GRUPY AMATOR !!!

!!! KLASYFIKACJA MISTRZOSTW STREFY PO RAJDZIE OPAWSKIM !!!

 

Regulamin 11 Rajdu Opawskiego „TRIAL”

Druk zgłoszenia do zawodów

Oświadczenie dla uczestnika startującego w grupie AMATOR

Oświadczenie rodzica zawodnika małoletniego

Dojazd do bazy rajdu tj. Bacówka Giemzików w Jarnołtówku: