Kolejny bardzo dobry start Andrzeja Płońskiego w Pucharze Polski SUPERMOTO!

Andrzej Płoński – jak na razie nasz jedyny reprezentant w niezwykle widowiskowej dyscyplinie motocyklowej jaką jest SUPERMOTO może kolejny start zaliczyć do udanych.

Niestety droga do tego sukcesu była bardzo kręta i wyboista. Podczas pierwszego treningu oficjalnego, nasz zawodnik uległ poważnemu wypadkowi. Podczas jazdy na terenowym fragmencie toru, Andrzej zaliczył wywrotkę i w ten sposób uległ kontuzji (uszkodzenie stawu obojczykowo-mostkowego). Pomimo kryzysowej sytuacji jaka go spotkała, zdołał tę próbę ukończyć na drugiej pozycji.

Finalny wyścig pomimo potęgującego bólu jaki doskwierał naszemu zawodnikowi poszedł bardzo dobrze. Andrzej Płoński ukończył VI rundę Pucharu Polski SUPERMOTO na trzeciej pozycji w klasie AMATOR!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.