Podwójne zwycięstwo Sławomira Murańskiego w Słomczynie. VI seria Rotax MAX Challenge Poland oraz III seria Rotax Nordic Challenge 2017

Już podczas poprzedniej serii Rotaxa w Poznaniu, nasz najlepszy zawodnik kartingowy w historii, Sławomir Murański udowodnił kartingowemu światkowi, że jest zawodnikiem najwyższej rangi. Kolejna odsłona Rotax MAX Challenge 2017 która się odbyła w ubiegły weekend w podwarszawskim Słomczynie była tego kolejnym dowodem. Szczęśliwie się też złożyło, że zmagania kartingowych zawodników na motodromie w Słomczynie zaliczane były w Nordic Challenge w którym Sławek również startuje… i uzyskuje znakomite rezultaty!

Zacznijmy od krajowych zmagań czyli Rotax MAX Challenge 2017. Nasz reprezentant startował tradycyjnie w kategoriach DD2 Masters oraz DD2 Max. W pierwszej z nich odniósł kolejne zwycięstwo i swoją przewagę w klasyfikacji sezonu powiększył o niemal 200 punktów! W kategorii DD2 Max wyścig finałowy ukończył na piątym miejscu.

Sławomir Murański bezkonkurencyjny był również klasyfikacji cyklu Nordic Challenge. W swojej ulubionej kategorii DD2 Masters odniósł pewne zwycięstwo! Zapraszamy do obejrzenia transmisji portalu PolskiKarting.pl w finału DD2 Masters / DD2 Max w którym startował nasz zawodnik:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Karting. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.