Udany start Mateusza Lenarta i Jana Wąż-Ambrożewicza w Zielonej Górze

Równolegle do rozgrywanego Pucharu Polski CROSS-COUNTRY, w Zielonej Górze na torze Wallrav Racing odbywała się VII seria ROK CUP Poland w której wystartowało dwóch naszych kartingowców młodszego pokolenia – Mateusz Lenart oraz Jan Wąż-Ambrożewicz.

Pierwszy z naszych reprezentantów – Mateusz Lenart startował tradycyjnie w kategorii JUNIOR ROK. Po niezbyt udanej czasówce po której zajmował 10 miejsce musiał się systematycznie przebijać do przodu. Niestety bardzo mało brakowało aby zmagania ukończył na podium. Ostatecznie Mateusz zajął 5 miejsce.

Janowi Wąż-Ambrożewiczowi szło podobnie. Startował on w kategorii ROK GP 14 i swoje zmagania zakończył na szóstym miejscu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Karting. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.