VII i VII runda Pucharu Polski CROSS-COUNTRY w Dąbrowie Górniczej: Znakomity start naszej reprezentacji!

W dniach 12 i 13 sierpnia w Dąbrowie Górniczej odbywała się VII i VIII runda tegorocznego Pucharu Polski CROSS-COUNTRY. Ta niezwykle widowiskowa dyscyplina motocyklowa na równi z MOTOCROSSEM stanowi ogromny potencjał a dowodem tego są liczna rzesza startujących zawodników na motocyklach i quadach.

Od dwóch lat, TMSM „SPARTA” Wrocław w swoich szeregach posiada wielu znakomitych zawodników którzy często zajmują wysokie miejsca w przeróżnych imprezach – nawet tych o najwyższej randze jaką są Mistrzostwa i Puchar Polski. Dowodem tego chociażby jest ubiegłoroczny sukces Mateusza Gajewskiego, który w Pucharze Polski w roku 2016 w klasyfikacji sezonu zajął III miejsce. Według naszych prognoz, sezon 2017 może się zakończyć bardzo szczęśliwie dla więcej niż jednego zawodnika startujących w CROSS-COUNTRY – trzymamy bez przerwy kciuki!

W Dąbrowie Górniczej ogółem wystartowało czterech naszych reprezentantów – dwóch na motocyklach i dwóch na quadach. W kategorii SENIOR 1, kolejny bardzo dobry występ zaliczył Adam Kania, kończąc zmagania na doskonałym II miejscu. W tej samej kategorii startował Marcin Suchodolski lecz swoje zmagania zakończył w środku stawki a konkretnie na 11 miejscu.

Bardzo dobry występ po małej przerwie może również zaliczyć Marek Kreja, który startował quadem w kategorii QUAD MASTERS. Zmagania w ramach VII i VIII rundy Pucharu Polski ukończył na wyśmienitym II miejscu!

Mateusz Gajewski – nasz ostatni zawodnik który reprezentował barwy TMSM „SPARTA” Wrocław w Dąbrowie Górniczej w swojej kategorii QUAD OPEN, zawody ukończył tuż za podium na „nieszczęśliwym” IV miejscu.

Naszym zawodnikom bardzo gorąco gratulujemy i liczymy że utrzymają a najlepiej jeśli bardziej „odkręcą gaz”!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.