IX i X runda Pucharu Polski Cross-Country: Kolejny bardzo dobry start Adama Kani i Marka Kreji

W pierwszy weekend września w przepięknym Mrągowie znanym głównie ze słynnego festiwalu muzyki country odbywały się przedostatnie rundy tegorocznego Pucharu Polski Cross-Country. W tym roku bardzo aktywnie w nim startowali reprezentanci naszego Klubu, którzy nierzadko odnosili sukcesy!

Podobnie było podczas IX i X rundy w której wystartowało dwóch naszych reprezentantów – Adam Kania oraz Marek Kreja.

Obu naszym zawodnikom, rywalizacja o najwyższe miejsca nie była najłatwiejsza. Bardzo trudne warunki, mnóstwo błota skutecznie weryfikowały nabyte umiejętności które pozwalały na „odskoczenie” konkurentom w przód. Adam Kania wystartował w kategorii SENIOR 1 w której zajął bardzo dobre III miejsce. Natomiast drugi z naszych reprezentantów – Marek Kreja tradycyjnie o laury walczył w kategorii QUAD MASTERS. Finalnym rezultatem było zajęcie II miejsca!

Warto również wspomnieć o doskonałych prognozach przed finałem tego sezonu. W klasyfikacji rocznej, Adam Kania zajmuje w tej chwili III miejsce (SENIOR 1) a Marek Kreja pierwsze w QUAD MASTERS!

Gratulujemy i liczymy że nie zawiedziecie nas na koniec sezonu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.