Finałowe rundy Mistrzostw Strefy w Rogoźniku: Pozytywny finisz naszych zawodników!

16 września w Rogoźniku w województwie Śląskim, AMK Gliwice zorganizowało finałowe rundy liczone do tegorocznych zmagań w ramach Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski. Znane większości zawodników trasy przyciągnęły wielu chętnych i żądnych emocji trialowców pomimo zapowiadanej deszczowej pogody.

W finałowych rundach Mistrzostw Strefy, nasz klub reprezntowało 10 zawodników którzy walczyli we wszystkich klasach zaliczanych do klasyfikacji generalnej zawodów.

Zacznijmy od klasy WETERAN której prym wiodą właśnie nasi zawodnicy od kilku lat. Tak też się stało w Rogoźniku gdyż wygrał ją Krzysztof Paluch. Drugie miejsce zdobył Zbigniew Łubkowski a trzecie Arkadiusz Boronowski z BKM „Silesia” Bytom. Tuż za podium zameldował się Andrzej Juszczyszyn a zaraz za nim Wojciech Zieliński – także można uznać że SPARTA w czołówce!

Równie dobrze poszło naszym JUNIOROM. Wyższość Julii Boronowskiej (BKM „Silesia” Bytom) musieli uznać Miłosz Prościak oraz Justyna Lonycz którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Nie zapomnijmy również o Sebastianie Lonyczu który wystartował w najbardziej obleganej klasie OTWARTEJ. Zmagania zakończył na piątym miejscu.

W grupie AMATOR również zabrakło miejsca na podium naszym reprezentantom. Piotr Cichoń musiał zawodolić się piątym a Tomasz Łaczek szóstym miejscem.

W klasyfikacji klubowej, TMSM „SPARTA” Wrocław reprezentowana aż przez dziesięciu zawodników, zdobyła wyśmienite drugie miejsce!

Warto również wspomieć o tym, że działacze naszego Klubu aktywnie wspierali tę imprezę. Sędzią Głównym w/w imprezy był pan Czesław Wojtczak. Również oddelegowaliśmy na te zawody łącznie dziewięciu sędziów obsługujących odcinki jazdy obserwowanej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.