Puchar Polski Cross Country: Doskonały finisz sezonu w wykonaniu zawodników TMSM „SPARTA” Wrocław!

W dniu 24 września w Lidzbarku Warmińskim miały miejsce finałowe rundy tegorocznych zmagań w ramach Pucharu Polski Cross Country. W tej niezwykle popularnej dyscyplinie startowało wielu zawodników reprezentujących barwy naszego Klubu – i nierzadko swój udział kończyli na przysłowiowym „pudle”.

W XI i XII rundzie Pucharu Polski Cross Country wystartowało w sumie 4 naszych reprezentantów. W klasie SENIOR 1 wystartowali Adam Kania oraz Marcin Suchodolski a w klasie QUAD OPEN i MASTERS odpowiednio Mateusz Gajewski i Marek Kreja.

Najlepszym wynikiem w zmaganiach w ramach finałowych rund PP CC pochwalić się może Marek Kreja który został sklasyfikowany na drugim miejscu w zawodach w klasie QUAD MASTERS.

Adam Kania który walczył w klasie SENIOR 1, linę mety przekroczył jako trzeci i dzięki temu znacznie umocnił swoją pozycję w klasyfikacji rocznej swojej klasy. W rywalizacji również uczestniczył Marcin Suchodolski który swoje zmagania ukończył na szóstym miejscu.

Niestety tuż za podium zawody ukończył Mateusz Gajewski. Nasz zawodnik w klasie QUAD OPEN ostatecznie zajął IV miejsce.

Finalnie, dzięki doskonałej dyspozycji w tym sezonie, wielu naszych zawodników zajęło czołowe miejsca w klasyfikacji rocznej. Również w klasyfikacji klubowej, TMSM „SPARTA” Wrocław znalazło się na podium. Jak to konkretnie wygląda, przedstawimy wkrótce w osobnym newsie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.