Rajd Śląska 2017: Dobry start naszych zawodników w finałowej rundzie RSMP!

Rajd Śląska, który w tym roku awansował do stopnia rundy Mistrzostw Polski z Mistrzostw Śląska podsumował tegoroczne zmagania RSMP. Był on także przedostatnią rundą Mistrzostw Śląska, w których ściga się również kilku innych naszych zawodników.

Podczas Rajdu Śląska który się odbywał w dniach 14-15 października w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie 4, TMSM „SPARTA” Wrocław reprezentował Jarosław Hryniuk, który pilotował Dariusza Lamota w samochodzie Peugeot 208 VTi.

Natomiast podczas drugiego dnia rajdu, do rywalizacji przystąpili zawodnicy Mistrzostw Śląska. Tutaj w klasie PPC wystartował nasz zawodnik Przemysław Bronicz, którego pilotowała Katarzyna Wojtiuk z Automobilklubu Dolny Śląsk.

Wiele różnych nieprzyjemnych przygód spotkali na drodze nasi reprentanci. Jednak obronną ręką z tarapatów wyszli Dariusz i Jarek, który w klasie 4 rajd ukończyli na doskonałym 3 miejscu, przypieczętowując zdobycie II Wice-Mistrzostwa Polski w tej klasie.

Przemek z Kasią niestety zmagania musieli ukończyć na siódmym miejscu. Na szczęście w klasyfikacji rocznej klasy PPC są w chwili obecnej na trzecim miejscu ze średnim zapasem punktowym także finałowa runda MS – Rajd Barbórka Cieszyńska może być bardzo ciekawa!

 
Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.