TMSM „SPARTA” klubowym Mistrzem trialowej Strefy Południowo-Zachodniej Polski 2017!

Za nami niezwykle ciekawy sezon imprez trialowych zaliczanych do Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski TRIAL. Osiem rund które były rozgrywane w ramach czterech imprez zawsze zrzeszało dużą ilość zawodników na listach startowych co tylko potwierdza fakt, że te imprezy są doceniane przez zawodników. Dodatkowym faktem jest to, że nasz Klub jako jedyny w strefie był organizatorem aż czterech rund a przy pozostałych aktywnie wspierał organizatorów w sprawnym przeprowadzeniu imprez.

Sezon 2017 to również niezwykle udany rok dla naszych zawodników. Wielu z nich podczas każdej z imprez zajmowało czołowe miejsca w swoich grupach i klasach. Ich doskonała dyspozycja zaowocowała historycznym zdobyciem KLUBOWEGO MISTRZA STREFY POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ POLSKI przez nasz Klub!

A tak prezentują się wyniki naszych zawodników:

Klasa WETERAN:
1) Krzysztof Paluch (Mistrz Strefy)
2) Zbigniew Łubkowski (I ViceMistrz Strefy)
3) Wojciech Zieliński (II ViceMistrz Strefy)
4) Andrzej Juszczyszyn
8) Mariusz Ambrożewicz

Klasa JUNIOR:
1) Kacper Błaszczyk (Mistrz Strefy)
3) Miłosz Prościak (II ViceMistrz Strefy)
5) Kamil Żukowski
6) Kinga Błaszczyk
7) Justyna Lonycz
9) Oliwia Błaszczyk

Klasa OTWARTA:
4) Sebastian Lonycz
10) Marcin Bugajewski
11) Marc Rohr
12) Dariusz Błaszczyk
14) Jakub Rychel
15) Andrzej Juszczyszyn
16) Ireneusz Rychel

Grupa AMATOR:
1) Piotr Cichoń
2) Tomasz Łaczek
3) Artur Wiktorski
6) Jakub Rychel
8) Tomasz Woźniak
10) Ireneusz Rychel
11) Sebastian Lonycz
12) Marek Olszewski

Naszym zawodnikom bardzo serdecznie gratulujemy! Oficjalne zakończenie sezonu odbędzie się w Katowicach. Gdy tylko dowiemy się o terminie jego odbycia, niezwłocznie damy znać na łamach naszej strony!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.