Gala Sportu Kartingowego 2017: Historyczne momenty TMSM „SPARTA” Wrocław!

W sobotę 25 listopada w hotelu Westin Warsaw, Główna Komisja Sportu Kartingowego zaprosiła najlepszych tegorocznych zawodników oraz przedstawicieli klubów na oficjalne zakończenie sezonu kartingowego pod nazwą „Gala Sportu Kartingowego 2017”. Na tej uroczystości rozpoczętej skromnym poczęstunkiem nie zabrakło również wielu znanych nazwisk oraz przedstawicieli (nielicznych) mediów zajmujących się polskim i światowym kartingiem.

W tejże uroczystości łącznie brało udział ponad 300 osób. Wśród takiej zaszczytnej rzeszy zawodników, nie zabrakło przedstawicieli naszego Klubu.
Najwięcej do zgarnięcia miał Sławomir Murański. W sezonie 2017 wywalczył on tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w kategorii DD2 Masters. Został również odznaczony za zajęcie czwartego miejsca w kategorii DD2 Max. Dodatkowo w Pucharze Polski Rotax MAX Challenge odpowiednio zajął takie same pozycje w tych samych kategoriach.
Kirill Biryuk to drugi z naszych zawodników który może zaliczyć ten sezon do udanych. Mimo, że w Mistrzostwach Polski w kategorii DD2 Max zajął siódme miejsce to w DD2 Masters został odznaczony za czwarte miejsce. Z powodu nieobecności naszego zawodnika, jego okazały puchar odebrał jego manager.
Doskonała jazda obu panów zaowocowała zdobyciem historycznego i pierwszego w historii tytułu II WiceMistrzostwa Polski w klasyfikacji klubowej w kategorii DD2 Max oraz zdobycia II miejsca w kategorii DD2 Masters!
Najmłodszy z naszych reprezentantów, Mateusz Lenart swój sezon zakończył na piątej pozycji w kategorii Junior ROK. Dzięki regulaminowi, czekał na niego okazały puchar wręczony z rąk przewodniczącego GKSK.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w sezonie 2018!

foto: Joanna Lenart

Ten wpis został opublikowany w kategorii Karting. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.