Doskonały start Przemka Bronicza i Tomka Siwaka na 43 Rajdzie Cieszyńska Barbórka

W ubiegłą sobotę na trasach zlokalizowanych w okolicach Cieszyna miała miejsce tegoroczna odsłona jednego z najtrudniejszych rajdów w Polsce – Rajd Cieszyńska Barbórka, która w tym roku rozgrywana jest jako 43 edycja.

W tych zawodach które były finałową rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska wystartowała załoga reprezentująca nasz klub – Przemysław Bronicz oraz Tomasz Siwak. Wystartowali oni Citroenem Saxo w klasie PPC (Puchar Peugeota i Citroena).

Rajd Barbórki Cieszyńskiej kończymy na 3 miejscu w klasie. Po wypadnięciu z trasy na pierwszym odcinku nic nie zapowiadało takiego dobrego wyniku. Wygraliśmy 4 z 6 odcinków i to umożliwiło nam awans na 3 miejsce w rajdzie. Dzięki temu rezultatowi wywalczyliśmy tytuł wicemistrza w klasie PPC w RSMŚL” – przekazał nam Przemek po przejechaniu rampy mety rajdu.

Uroczyste rozdanie pucharów za sezon 2017 odbędzie się w Katowicach. Doskonałą informacją jest to że podczas tego wydarzenia, nasz klubowicz nie będzie sam bowiem ten sam okręg honoruje zawodników startujących w trialowych Mistrzostwach Strefy Południowo-Zachodniej Polski – a w tym cyklu wielu naszych zawodników sezon 2017 ukończyło na podium swoich klas! A jak sobie radzili nasi reprezentanci na trasach 43 Cieszyńskiej Barbórki? Zachęcamy do obejrzenia filmu:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.