#MotoMistrz czyli Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2017: Kolejny historyczny sukces TMSM „SPARTA” Wrocław!

2 grudnia w siedzibie Komitetu Olimpijskiego w Warszawie miało miejsce oficjalne podsumowanie i zakończenie sezonu Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w dyscyplinach motocyklowych. W tym roku przygotowano oryginalne statuetki w kształcie gwiazdy dla najlepszych zawodników i klubów!

W Mistrzostwach Polski w tym roku sukces osiągnął tylko Bartłomiej Cabala, który barwy TMSM „SPARTA” Wrocław reprezentował na Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Zdobył on 3 miejsce w klasie SUPERSPORT (pomimo, że na ekranie i wedle dziwnych zapisów regulaminu powinien mieć tytuł II Wicemistrza Polski!). Natomiast w Wyścigowym Pucharze Polski, trzecie miejsce w klasie OPEN MOTO 3 zdobył nasz junior, Krzysztof Borys.

Zdobywcą Pucharu Polski Cross-Country w klasie QUAD MASTER został Marek Kreja. Trzecie miejsce w tej samej dyscyplinie lecz w klasie SENIOR 1 wywalczył Adam Kania. Dzięki licznemu udziałowi pozostałych naszych zawodników (Mateusz Gajewski, Bartosz Matyśkiewicz, Bartosz Ruda, Marcin Suchodolski) udało się zdobyć również tytuł zdobywcy trzeciego miejsca w klasyfikacji klubowej!

W Pucharze Polski Trial również był w tym roku licznie obstawiony naszymi zawodnikami. Regularna i spokojna jazda zaowocowała zdobyciem przez Kacpra Błaszczyka tytułu zdobywcy trzeciego miejsca w klasie MALUCH. Tutaj również trzeba zaznaczyć, że wszystkim naszym startującym zawodnikom w Pucharze Polski TRIAL tj. Mariusz Ambrożewicz, Andrzej Juszczyszyn, Justyna Lonycz, Krzysztof Paluch, Miłosz Prościak oraz Marc Rohr udało się zdobyć tytuł zdobywcy trzeciego miejsca w klasyfikacji klubowej!

Adam Kania ponadto w tym sezonie startował w Pucharze Polski Enduro. Jego regularne i bardzo dobre starty w niemal wszystkich rundach zaowocowały zdobyciem drugiego miejsca w klasie E1!

Naszym zawodnikom bardzo serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję – d0 zobaczenia w Nowym Roku na podsumowaniu sezonu ZO PZM Wrocław!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.