KJS 21 Świąteczny Puchar Forda 2017: Paweł Orliński i Adam Dziurgot o krok od zwycięstwa w klasie!

W niedzielę 17 grudnia w Opolu miała miejsce ostatnia runda tegorocznych zmagań w ramach Mistrza Kierownicy Opolszczyzny pod nazwą KJS 21 Świąteczny Puchar Forda. Doskonała impreza organizowana przez Automobilklub Opolski jest tradycyjnym zakończeniem sezonu rajdowego w województwie Opolskim.

W powyższej imprezie wystartowała załoga reprezentująca nasz Klub. Byli nią Paweł Orliński i Adam Dziurgot którzy ścigali się w klasie II dość nietypowym o tych czasach samochodem Skoda Favorit. Samochód prezentuje się doskonale pośród rzeszy „nudnych” Seicento i Hond. Najważniejsze jest to że jest zawsze dobrze przygotowany a popularny „łącznik między fotelem a kierownicą” zachowuje zimną krew i potrafi wiele wycisnąć z tego pojazdu.

I tak też było podczas ubiegłotygodniowej imprezy w której nasza załoga ostatecznie wyjeździła II miejsce w klasie 2! Zaledwie kilka sekund dzieliło od upragnionego zwycięstwa w klasie. Warto też zaznaczyć, że nasi reprezentanci oraz ich Favoritka zajęli znakomite 12 miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy!

Panowie, najszczersze gratulacje i liczymy że w sezonie 2018 również będziecie zdobywać same „pudła”!

foto: Silena Zena

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.