1 KJS Świdnicki: Doskonałe rozpoczęcie sezonu Damiana Domagały

W sobotę 13 stycznia w Świdnicy miało miejsce rozpoczęcie amatorskiego sezonu rajdowego w postaci 1 KJS Świdnicki którego organizatorem był G4 Sport Club. Stawka zawodników była bardzo zróżnicowana co zapowiadało bardzo ciekawą rywalizację na próbach zlokalizowanych na terenie Świdnicy.

Na liście startowej można było dojrzeć dwóch zawodników, którzy reprezentowali nasz Klub. Pierwszym z nich był Damian Domagała startujący Mitsubishi Coltem w klasie 2. Ta grupa zawodników była jedną z najbardziej licznych na tej imprezie co tylko dodawało dodatkowego smaczku. Nasz zawodnik zdołał wygrać 5 z 9 prób i dzięki doskonałej swojej dyspozycji oraz bardzo dobrym przygotowaniem samochodu, ukończył zmagania na drugim stopniu podium w klasie drugiej. Drugim naszym reprezentantem był Maciej Uss który pilotował Marka Luty. Niestety po drugiej pętli ich samochód uległ awarii i nie zdołali ukończyć tej imprezy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.