Wojciech Kończyło wystartuje w XIV Opolskiej Gali Żużla na Lodzie!

Wojciech Kończyło – długoletni zawodnik, trener a przede wszystkim nasz partner strategiczny oficjalnie powraca na tor! W sobotę 24 lutego w godzinach popołudniowo-wieczornych, na lodowisku TOROPOL w Opolu odbędzie się czternasta edycja Gali Żużla na Lodzie która jest uważana w środowisku żużlowym za otwarcie sezonu. Z roku na rok ta impreza organizowana przez klub Hawi Racing Team gromadzi znakomitych zawodników oraz pełne trybuny które dopingują zawodnikom ścigającym się na opolskiej tafli.

Tym, którzy nie kojarzą pana Wojciecha, przypomnimy kilka istotnych faktów o nim. Karierę żużlową rozpoczął w soku 1976 zdając egzamin na licencję. Potem długie lata jeździł w barwach wrocławskiej SPARTY a później został jej szkoleniowcem. Ma za sobą nawet etap startów w rowerowych zawodach typu Downhill!

Wojciech Kończyło nie jest pierwszym naszym reprezentantem startującym w czternastoletniej historii opolskiej Gali. W 2013 roku w kategorii QuadSpeedway wystartował Marek Kreja który te zawody ukończył na III miejscu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Żużel. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.