Ośmiu reprezentantów TMSM „SPARTA” na liście zgłoszeń 2 Rally SKARS!

2 Rally SKARS będzie zaliczany jako pierwsza runda cyklu Tarmac Masters 2018. Zawody przez cały sezon będą rozgrywane w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska (Rajd Okręgowy) i Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska (SKJS). Organizatorzy – Klub Sportowy G4 co rok wynajduje nowe lokalizacje doskonale sprawdzające się jako odcinki specjalne. W tym roku sezon wystartuje w Jaworze, który nieoficjalnie jest określany jako „mała Polska Korsyka”. Wytyczone odcinki charakteryzują się równym wąskim asfaltem z licznymi zakrętami i ciasnymi nawrotami. Start imprezy odbędzie się na jaworskim Rynku w sobotę 24 marca a rywalizacja na odcinkach specjalnych rozpocznie się dzień później.

Lista zgłoszeń liczy 142 załogi! Bardzo miłym akcentem jest to, że otwiera ją załoga reprezentująca TMSM „SPARTA” Wrocław – Rafał Zabuski i Adam Jaros. Sympatyczna załoga z Kotliny Jeleniogórskiej w tym sezonie ponownie będzie startować Hondą Civic. Z racji uzyskania licencji „R” wystartują oni w klasie „RO GOŚĆ”. W klasyfikacji Rajdu Okręgowego w klasie „RO1” wystartuje Kamil Winnicki z Sebastianem Dwornikiem. Załoga w barwach teamu Wolf.Motorsport startować będzie Renault Clio. Na odcinkach Tarmac Masters 2018 również nie zabraknie Magdaleny Misiarz którą pilotować będzie nasz klubowicz – Jarosław Hryniuk. Wrocławska załoga wystartuje z numerem 15 samochodem Honda Civic w klasie „RO2”. Wielki powrót na odcinki specjalne zaliczy Maciej Rawski – do niedawna jedyny kierowca rajdowy w naszym Klubie posiadający licencję. Naszego zawodnika pilotować będzie Mariusz Kupiec a na odcinkach w klasie „SK GOŚĆ” będą walczyć Volkswagenem Polo GTI. Po dłuższej przerwie na odcinki specjalne powraca Giancarlo Fonte. Pilotować go będzie Alex Dudon a z numerem 99 na oesy ruszą Hondą Civic. Radosław Kozakiewicz pilotowany przez Adriana Byczkowskiego na trasę rajdu wyruszą z numerem 101 a po przepięknych odcinkach zlokalizowanych w pobliskich górach podróżować będą Peugeotem 106 Rallye. Ostatnim naszym reprezentantem jest Maciej Uss który pilotować będzie Mateusza Sompolskiego. Pozytywna załoga z Świdnicy wystartuje w klasie SK1 Fiatem Cinquecento Trofeo.

Ponadto obsługiwać jeden z Punktów Kontroli Czasu będzie dwóch naszych sędziów – Robert Bryk oraz Wojciech Panek.

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy szerokości o ukończenia rajdu na podium w każdej z klas w których startują!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.