Baja Drawsko Pomorskie 2018: Sukces zawodników TMSM „SPARTA” Wrocław!

COLUMNA MEDICA Baja Drawsko Pomorskie 2018 było organizowane w Szczecinie i Drawsku Pomorskim w ramach 1 rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. Ta niezwykle popularna od lat impreza po raz kolejny zebrała na starcie całą śmietankę polskich zawodników ścigających się po bezdrożach.

Na liście startowej zobaczyć można było łącznie trzech reprezentantów naszego Klubu. W RMPST z numerem 128, Toyotą Land Cruiser w klasie T2 wystartował Piotr Sawicki którego pilotował Piotr Binaś. Nasz długoletni zawodnik ukończył zmagania na 5 miejscu w klasie oraz 17 w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski.

W Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Terenowych również można było spotkać naszych reprezentantów. Z numerem 203 w klasie S2 Toyotą FJ Cruiser wystartowali Carsten Danne z Radosławem Bombą. Niezwykle dynamiczna i precyzyjna jazda zaowocowała zdobyciem drugiego miejsca w klasie oraz osiągnięcia czwartego rezultatu w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski!

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.