I i II runda Pucharu Polski CROSS-COUNTRY: Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu naszych zawodników

W ubiegły weekend w Chełmnie miały miejsce dwie inauguracyjne rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross-Country. Od kilku lat ta dyscyplina motocyklowa przeżywa niezwykły renesans a pośród rzeszy startujących zawodników zawsze znajdzie się nasz reprezentant. I tak też było podczas rozpoczęcia tegorocznego sezonu – na liście startowej można było zobaczyć czterech reprezentantów TMSM „SPARTA” Wrocław.

Najlepszym wynikiem może pochwalić się powracający na tory Gracjan Gajewski. Wygrał on klasę Quad 2K Amator. Dobrym wynikiem w połowie stawki pochwalić się może Mateusz – brat Gracjana który w klasie Quad Open zmagania zakończył na siódmym miejscu. Kolejnych dwóch naszych reprezentantów – Bartosz Ruda i Marcin Suchodolski tradycyjnie wystartowali w klasie Senior 1. Dzięki spokojnej i równej jeździe, metę osiągnęli odpowiednio na 11 i 12 miejscu.

Naszym zawodnikom bardzo mocno gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.