II runda IPONE Cross Country Series: Czterech naszych zawodników na mecie w Górkach!

Cykl imprez typu Cross-Country firmowany przez IPONE okazał się niebywałym sukcesem i popularnością wśród startujących zawodników! Kolejną bardzo dobrze zorganizowaną imprezę można było zobaczyć w Górkach gdzie miała miejsce II runda tego cyklu.
Tym razem na starcie stanęło czterech reprezentantów TMSM „SPARTA” Wrocław – Tomasz Bartoszuk, Bartosz Matyśkiewicz, Bartosz Ruda i Marcin Suchodolski.

Najlepszym wynikiem spośród czterech naszych zawodników może się pochwalić Bartosz Matyśkiewicz, który zmagania zakończył na 9 miejscu w klasie EXPERT. Oczko niżej uplasował się kolejny nasz crossowiec – Bartosz Ruda. Szesnasty na mecie w tej samej klasie zameldował się Marcin Suchodolski. Dobry start może też zaliczyć powracający do zawodów Tomasz Bartoszuk. Zanotował on miejsce w połowie stawki niezwykle obleganej klasy HOBBY.

Kolejna runda już za tydzień!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.