1 Rally Pickup Design 2018: Historyczne zwycięstwo Kacpra Michalczuka i Tomasza Parzócha!

Cykl Tarmac Masters to najbardziej popularny cykl imprez rajdowych na Dolnym Śląsku o którym się mówi w całej Polsce. Te niezwykle medialne imprezy przyciągają zawodników z całej Polski, kibiców również. Bardzo się cieszymy, że w tych imprezach na listach startowych widnieją nazwiska reprezentantów TMSM „SPARTA” Wrocław który coraz lepiej radzą sobie na odcinkach specjalnych.

Największym sukcesem powyżej imprezy jest klasowe zwycięstwo Kacpra Michalczuka i Tomasza Parzócha. Załoga który dotychczas trzymała się w połowie stawki, nagle wystrzeliła i dzięki bardzo dobrej jeździe zmagania na odcinkach w rejonie Rębiszowa i Gryfowa Śląskiego zakończyła na najwyższym stopniu podium w klasie RO1. Jest to życiowy sukces naszych obu zawodników.

foto: Bartek Żywarski (artoffoto.pl)

Kolejny start do bardzo udanych może zaliczyć Maciej Uss który pilotował Mateusza Sompolskiego. Pozytywna załoga z Świdnicy, swoje zmagania zakończyła na drugim miejscu w klasie SK1 co jest również dla nich życiowym osiągnięciem w imprezach SuperKJS.

Radosław Kozakiewicz to czwarty reprezentant naszego Klubu który wystartował w drugiej rundzie Tarmac Masters 2018. Razem z Rafałem Rogoza podróżowali po odcinkach Peugeotem 106 Rallye w klasie SK3. Swój start ukończyli szczęśliwie na 9 miejscu w klasie. Dodatkowym smaczkiem jest to że ujęcie z ich przejazdu na jednym z OSów złapała kamera TVN Turbo i pojawiło się ono w ogólnopolskiej relacji!

Warto też wspomnieć, że jako „zerówka” przez szpalerem zawodników podróżowała załoga Rafał Zabuski i Adam Jaros – załoga startująca w naszych barwach w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.