II seria Rotax MAX Challenge Poland 2018: Sławomir Murański i Kyrylo Biryuk na czele w DD2 Masters!

W dniach 26-27 na torze w Toruniu miała miejsce II seria Rotax MAX Challenge Poland 2018 nazywana nieoficjalnie Pucharem Polski. W tej najbardziej prestiżowej serii zawodów kartingowych wystartowało dwóch naszych najlepszych zawodników – Sławomir Murański oraz Kyrylo Biryuk. Wrocławska dwójka wystartowała w kategoriach DD2 Masters oraz DD2 Max.

Oboje panowie kartingowy weekend mogą zaliczyć do jak najbardziej udanych gdyż w kategorii DD2 Masters zajęli odpowiednio pierwsze (Sławek) i drugie miejsce (Kyrylo). W kategorii DD2 Max gdzie do rywalizacji dołączają młodzi i gniewni a co za tym idzie – z mniejszą wagą całkowitą która nieraz jest sprzyjająca im od samego startu. W tej grupie nasi zawodnicy rywalizację ukończyli na czwartym (Sławek) i siódmym miejscu (Kyrylo).

Doskonała jazda naszych panów zaowocowała wygraniem w klasyfikacji zespołowej w kategorii DD2 Masters oraz zajęcia drugiego miejsca w kategorii DD2 Max. Identyczna sytuacja wygląda w ogólnej klasyfikacji rocznej!

Panowie, serdecznie gratulacje!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Karting. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.