2 Rajd Śląska: Kolejny sukces Rafała Zabuskiego i Adama Jarosa!

W ubiegły piątek i sobotę na Śląsku miała miejsce 4 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wraz z 5 rundą Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski a także 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Ta niezwykła impreza łącząca w sobie aż trzy cykle swój start i metę miała na Chorzowskim stadionie.

Najlepszym wynikiem może się pochwalić się załoga Rafał Zabuski i Adam Jaros. Mieszkańcy kotliny jeleniogórskiej od początku trzymali odpowiednie tempo i pozycję zaraz za liderem klasy. Sukcesem przez nich zdobytym jest II miejsce w klasie HR4. Niestety o ogromnym pechu może mówić Maciej Rawski którego pilotował Mariusz Kupiec. Na jedynym z ostatnich oesów, ich samochód uległ awarii skrzyni biegów. Ogromna szkoda gdyż przez cały rajd utrzymywali pewne trzecie miejsce w klasie.

W HRSMP metę na III pozycji w klasie K3 osiągnął Marcin Leśnik który pilotował Mirosława Miernika. Po odcinkach podróżowali oni Fiatem 131 Abarth Rally.

O kolejnym pechowym starcie może mówić także Przemysław Bronicz który również musiał się wycofać z rywalizacji w klasyfikacji Rajdu Okręgowego w klasie PPC.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.