Dobry start naszych trialowców na IX i X rundzie Mistrzostw i Pucharu Polski w Nowym Targu

Pięciu zawodników reprezentowało Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego „SPARTA” na kolejnych zawodach z cyklu MP i PP Trial w tym sezonie. W porównaniu do poprzednich rund które były rozgrywane także w Nowym Targu, tym razem zawodnicy zadowolić musieli się jazdą po torze Auto Moto Klubu „GORCE” którego odcinki przez niektórych są uwielbiane a przez innych znienawidzone.

Najlepszym rezultatem może się pochwalić tradycyjnie Jan Gąsienica-Daniel który w chwili obecnej jest naszym najlepszym aktywnym zawodnikiem trialowym. W obu rundach pewnie wygrał klasę JUNIOR w Mistrzostwach Polski. Dodatkowo w klasyfikacji generalnej MP również stanął na najniższym stopniu podium! W krajowym czempionacie startował także Miłosz Prościak. Sobotnią rundę zakończył na piątym miejscu a niedzielną na siódmym.
Doskonałym startem pochwalić się może także Mariusz Ambrożewicz – nasz najbardziej doświadczony reprezentant. Obie weekendowe rundy zakończył na podium – w sobotę na trzecim a w niedzielę na pierwszym miejscu w klasie WETERAN! Andrzej Juszczyszyn który także jechał w klasie WETERAN dzięki równej jeździe podczas obu rund finiszował na piątym miejscu. Podobny rezultat uzyskał Kacper Błaszczyk który uzyskał szósty czas w klasie MŁODZIK w Pucharze Polski.

Tabele klasyfikacji rocznej wyglądają bardzo interesująco. To będzie pełny emocji finisz sezonu – przed nami tylko zawody w Ochotnicy Górnej i Szklarskiej Porębie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.