Historyczne zwycięstwo Sławomira Murańskiego podczas IV rundy Rotax MAX Challenge CEE!

Sławomir Murański – nasz najlepszy w historii zawodnik kartingowy ciągle się rozwija. Ogromnym skokiem w jego niesamowitej karierze jest zwycięstwo w IV rundzie Rotax MAX Challenge Central Eastern Europe. Dlaczego niesamowite? Bowiem PIERWSZY RAZ W SWOJEJ HISTORII wygrał dwie najbardziej prestiżowe kategorie – DD2 Masters oraz DD2 Max!

Po swoim sukcesie na swojej stronie na Facebooku opublikował okazały post z podziękowaniami dla wszystkich którzy go wspierają. A oto jego fragment:
„Czuję się świetnie i bardzo dziękuję wszystkim za możliwość uczestniczenia w emocjonujących wyścigach bardzo twardej i niesamowitej rywalizacji z niewątpliwie, gwiazdami kartingu w tej części Europy.
To podwójne zwycięstwo, tak ważne w mojej wyścigowej karierze, dedykuję urodzonej wczoraj Zuzi, córeczce naszego kartingowego Przyjaciela Michała Gutta.
Ze szczególnymi gratulacjami również dla szczęśliwej Mamy malucha.
To wielki dzień dla nas wszystkich!”

Sławek nie zwalnia gdyż właśnie jest w drodze na kolejne zawody – tym razem jest to europejski cykl Rotaxa który odbędzie się w najbliższy weekend w Austrii. Liczymy na powtórzenie tego niesamowitego wyniku na pełnej europejskiej arenie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Karting. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.