Polskie Safari 2018: Wygrana Piotra Sawickiego oraz Carsten Danne / Radosław Bomba na podium!

To był bardzo dobry występ naszych zawodników na krajowych zawodach typu Cross-Country które były rozgrywane jako kolejne eliminacje Mistrzostw Polski i Pucharu Polski!

Piotr Sawicki to spartański reprezentant który jako pierwszy w historii naszego Klubu rozpoczął karierę zawodniczą w samochodowej odmianie Cross-Country. Jego duże doświadczenie zebrane podczas wielu podróży samochodem terenowym pozwala mu realizować się jako profesjonalny zawodnik. I nie idzie to na marne gdyż zawody zaliczane do krajowego czempionatu często kończy na miejscu na podium. Tak też było na Polskim Safari gdzie pilotowany przez Jakuba Molitera zajął I miejsce w klasie T2 klasyfikacji Mistrzostw Polski!

Kolejnym bardzo dobrym występem może pochwalić się nasza załoga w składzie Carsten Danne / Radosław Bomba. Ci zawodnicy reprezentowali nasze barwy w klasyfikacji Pucharu Polski Cross-Country w klasie S1 +3000. Zmagania zakończyli podobnie jak ich klubowy kolega – na najniższym stopniu podium znacznie umacniając swoją pozycję w klasyfikacji sezonu!

Naszym zawodnikom bardzo gorąco gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.