Doskonały start naszych zawodników na Rajdzie Rzeszowskim!

W ubiegły weekend w Rzeszowie i jego bliskich okolicach odbywały się kolejne zawody z cyklu Mistrzostw Polski i Historycznych Mistrzostw Polski. Rajd Rzeszowski to wyjątkowa impreza która co roku rozgrywana jest w sezonie urlopowym. Jej najbardziej znanym elementem jest efektowny watersplash w miejscowości Lubenia.

Na liście startowej łącznie można było zobaczyć 3 załogi z zawodnikami naszego Klubu. Dwie z nich wystartowały w klasie HR4 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski – Rafał Zabuski z Adamem Jarosem w Hondzie Civic oraz Maciej Rawski którego pilotował Michał Lipowiecki (Volkswagen Polo). Natomiast w HRSMP wystartowali Mirosław Miernik oraz Marcin Leśnik w Fiacie 131 Abarth.

Rywalizacja na odcinkach specjalnych rozpoczęła się na ostro już od pierwszego OS którego zdecydowanie wygrał Maciej Rawski. Później jego Polo miewało już techniczne kaprysy przez co została mu obrona najniższego stopnia podium. Natomiast Rafał Zabuski / Adam Jaros dzięki opanowanej jeździe rywalizację ukończyli na pierwszym miejscu w klasie! W HRSMP rywalizacja dla Mirosława Miernika i Marcina Leśnika wyglądała podobnie. W klasie K3 imprezę ukończyli na czwartym miejscu a w kategorii D4 na drugim!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.