Jan Gąsienica-Daniel Mistrzem Polski Juniorów TRIAL 2018!

Trialowy sezon 2018 to był dobry czas. Przez czternaście rund zawodnicy z całej Polski ale także zagranicy walczyli o jak najwyższe pozycje w postaci zdrowej rywalizacji i wzajemnej pomocy. Ten sezon także był udany dla naszych zawodników startujących w tejże bardzo atrakcyjnej dyscyplinie.

Najlepszym wynikiem może pochwalić się Jan Gąsienica-Daniel który w sezonie 2018 zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie JUNIOR oraz doskonałą trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej!

Poprawnym wynikiem w Mistrzostwach Polski może pochwalić się Miłosz Prościak, który sezon ukończył na VII miejscu w klasie MŁODZIK. Dwie lokaty niżej uplasowała się Justyna Lonycz. Dzięki dobrym wynikom naszych reprezentantów w OIMP, TMSM „SPARTA” Wrocław zajęło IV miejsce w klasyfikacji klubowej.

Podobnymi wynikami mogą się pochwalić zawodnicy którzy startowali w Pucharze Polski. Najlepszy rezultat uzyskał Mariusz Ambrożewicz, który zdobył II miejsce w klasie WETERAN. Taką samą pozycją lecz w klasie KOBIET uzyskała Justyna Lonycz. O podium nieszczęśliwie oparł się Andrzej Juszczyszyn, który ostatecznie zajął IV miejsce w klasie WETERAN a także Kacper Błaszczyk, który sezon zakończył tuż za „pudłem” w klasie MŁODZIK. W klasyfikacji klubowej Pucharu Polski, nasz Klub ostatecznie zajął IV miejsce.

W porównaniu do ubiegłego sezonu, który obfitował w genialne osiągnięcia, uznajemy że był on jak najbardziej poprawny! Liczymy, że w przyszłym roku powrócimy na podium w liczniejszej ekipie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.