Bardzo dobry sezon Spartan w Mistrzostwach Strefy Południowo-Zachodniej TRIAL 2018!

Mistrzostwa Strefy Południowo-Zachodniej TRIAL to najstarszy cykl imprez trialowych w Polsce odbywających się nieprzerwanie od ponad 40 lat. Miewała lepsze i gorsze chwile lecz w ostatnich latach przeżywa swój niesamowity renesans!

Tegoroczna odsłona liczyła 3 rundy rozgrywane we Wrocławiu, Jarnołtówku i Rogoźniku. Miała się odbyć jeszcze jedna impreza lecz z powodów problemów organizacyjnych AMK Gliwice było zmuszone zrezygnować z jej organizacji.

Klasyfikacja roczna MSPZ TRIAL 2018 wygląda bardzo przyjemnie z perspektywy zawodników reprezentujących TMSM „SPARTA” Wrocław. W widać to w szczególności w klasie WETERAN w której historyczny sukces osiągnął Andrzej Juszczyszyn zdobywając tytuł Mistrza Strefy. W tej samej klasie, tytuł II WiceMistrza Strefy zdobył także Zbigniew Łubkowski. Na nieszczęśliwym czwartym miejscu znalazł się Wojciech Zieliński a Mariusz Ambrożewicz który musiał powiedzieć „pass” w drugiej połowie sezonu ostatecznie zajął miejsce szóste.
W klasie JUNIOR pewne zwycięstwo odniósł Miłosz Prościak zdobywając tytuł Mistrza Strefy. Na III miejscu zameldowała się Justyna Lonycz a na piątym Kacper Błaszczyk.
Dzięki bardzo dobrej dyspozycji, TMSM „SPARTA” Wrocław w klasyfikacji klubowej zajęło II miejsce!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motocykle. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.