Sławomir Murański najlepszym zawodnikiem DD2 Masters w sezonie 2018!

W piątek 16 listopada w Warszawie w hotelu Westin odbyło się podsumowanie tegorocznego sezonu kartingowego – Gala Sportu Kartingowego 2018. Tradycyjnie w ten wieczór do stolicy zjechali najlepsi tegoroczni zawodnicy.

Wśród rzeszy uczestników tegorocznych zmagań w ramach Kartingowych Mistrzostw Polski, Rotax MAX Challenge i ROK Cup Poland znaleźli się nasi reprezentanci – Sławomir Murański i Kirill Biryuk którzy w tym roku nie dali szans rywalom w kategorii DD2 Masters w cyklu Rotax MAX Challenge 2018.

Nasi zawodnicy w sezonie 2018 w wyżej wspomnianej kategorii zajęli odpowiednio pierwsze (Sławek) i drugie miejsce (Kirill). Ich doskonałe rezultaty także przełożyły się na zwycięstwo naszego Klubu w klasyfikacji klubowej tej grupy!

Sławomir i Kirill równolegle startowali także w kategorii DD2 Max lecz zakończyli go poza podium. Jest to kategoria niezwykle mocno obsadzona a juniorzy nie dają szans swoim starszym nieco kolegom. Jednakże ich dobra dyspozycja tutaj także zaowocowała zdobyciem przez TMSM „SPARTA” Wrocław drugiego miejsca w klasyfikacji klubowej tej grupy.

Trzeci z naszych reprezentantów – Jan Wąż-Ambrożewicz, który startował w cyklu ROK Cup Poland w kategorii ROK GP 14 na koniec sezonu zajął 12 miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Karting. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.