Gala Sportu Samochodowego 2018: Piotr Sawicki i Rafał Zabuski z Adamem Jarosem uhonorowani tytułami Mistrzowskimi!

23 listopada w Warszawie, wszyscy zawodnicy uprawiający dyscypliny samochodowe mieli swoje święto – Gala Sportu Samochodowego 2018 organizowana przez Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego.

Na podsumowanie tegorocznego sezonu rajdowego i wyścigowego zostali zaproszeni wszyscy, którym po całorocznej walce na odcinkach i torach przysługują tytuły Mistrzowskie. Pośród rzeszy zawodników z całej Polski i kilku z zagranicy.

Na tej uroczystości można było spotkać reprezentantów TMSM „SPARTA” Wrocław. Piotr Sawicki który w sezonie 2018 startował w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych zdobył tytuł WiceMistrza Polski w grupie T2.
Identyczny sukces odnieśli Rafał Zabuski i Adam Jaros w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie H4 udowodniając, że o końcowy sukces trzeba walczyć niemal do końca. Bardzo ubolewamy nad brakiem uznania drugiego tytułu WiceMistrzowskiego dla Macieja Rawskiego, który się uplasował zaraz za naszymi zawodnikami czyli na trzecim miejscu. Niestety regulamin jest regulaminem.

Serdeczne gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samochody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.