MOTOCYKLE · SAMOCHODY · KARTING · KARAWANING · RATOWNICTWO DROGOWE · ZABYTKI
Sierpień 24 2016 12:21:15

Nawigacja
PORTAL
  Aktualności
  Forum
  Galeria
  UK ENGLISH
  Jak się zarejestrować?

TMSM "SPARTA"
  Władze Klubu
  Informacje o Klubie
  Historia Klubu
  Imprezy Klubowe
  Kontakt z Klubem
  RMW 2016
  1% dla TMSM SPARTA
  TAŃSZE UBEZPIECZENIE !!

INNE
  SPARTA na Facebook
  SPARTA na YouTube

 
Witamy

WITAMY NA STRONIE TMSM "SPARTA" WROCŁAW


NAJBLIŻSZE ORGANIZOWANE IMPREZY:
24 LIPCA - GRILL DAY - II TRENING RMW 2016 - WROCŁAW TOR NISKIE ŁĄKI
28 SIERPNIA - RAJDOWE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA - V RUNDA - WROCŁAW TOR NISKIE ŁĄKI
 
I SERIA KARTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI: SPARTANIE CIĄGLE W FORMIE!
14 lipca na torze w Bydgoszczy odbyła się I seria Kartingowych Mistrzostw Polski w której wystartowało trzech naszych reprezentantów: Sławomir Murański (DD2 Masters i Senior), Mateusz Lenart (Mini ROK) i Dawid Maślakiewicz (Micro MAX). Zawody odbywały się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych co było powodem zmian lidera w poszczególnych kategoriach z okrążenia na okrążenie.
Ostatecznie nasz najlepszy zawodnik kartingowy, Sławomir Murański w kategorii "DD2 Masters" wyścig ukończył na najwyższym stopniu podium zaś w kategorii "DD2 Max" na trzecim miejscu - także dwa okazałe puchary powędrowały w ręce znakomitego wrocławskiego kierowcy.
Tuż za podium, wyścig finałowy zakończył drugi z naszych kartingowców - Mateusz Lenart. Natomiast Dawid Maślakiewicz, który ścigał się w kategorii (Micro MAX) dziesiąte.
Naszym zawodnikom bardzo mocno gratulujemy i oczekujemy na kolejne sukcesy!

KMP
 
 
GRILLDAY czyli drugi trening RMW 2016 już 24 lipca
W niedzielę 24 lipca, Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" chciałoby zaprosić wszystkich fanów motoryzacji na II trening sportowy RMW 2016 zwany potocznie "GRILLDAY". Będzie on się charakteryzować się nielimitowaną ilością przejazdów w godzinach 10:00-14:00.

Zapisy, regulamin oraz pozostałe informacje można znaleźć na podstronie poświęconej cyklowi i treningom RMW 2016: WEJDŹ TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebook na którym pojawiają się najświeższe informacje. Można tam również zapytać o wszystko nt organizacji i przebiegu imprezy:

FACEBOOK


 
 
ROK CUP POLAND 2016: MATEUSZ LENART NADAL W WYSOKIEJ FORMIE!
W miniony weekend na torze Awix Racing Arena w Toruniu ścigali się profesjonalni kierowcy kartingowi. Był to juz szósty i przed ostatni weekend wyścigowy serii ROK Cup Poland. W kategorii Mini Rok wystartował Mistrz Europy Mateusz Lenart, który pokazał się jako bardzo szybki i sprawny kierowca wyczynowy. Pomimo zmiennych warunków atmosferycznych, które panowały na torze, każdy z czterech wyścigów kończył w czołówce. Na mecie zameldował się trzy razy czwarty i raz piąty, w bardzo wyrównanej stawce, liczącej prawie trzydziestu zawodników. Te zmagania były ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się Międzynarodowymi Kartingowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się w dniach 14-16 lipca na Bydgoskim Torze PZM-otu.

ROK
 
 
10 JUBILEUSZOWY RAJD OPAWSKI "TRIAL": KOLEJNA DOSKONAŁA ODSŁONA TRIALA W JARNOŁTÓWKU!
2 lipca w Jarnołtówku odbyła się II runda Mistrzostw Strefy południowo-zachodniej Polski - 10 Jubileuszowy Rajd Opawski "TRIAL" oraz 5 Memoriał Roberta Borowczyka. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Opolu przy współpracy TMSM "SPARTA" Wrocław oraz dwóch klubów z Głuchołaz i Prudnika. W imprezie wystartowało 37 zawodników między innymi z Wrocławia, Nowego Targu, Krakowa, Ochotnicy Górnej, Gliwic, Bytomia a nawet pojawił się jeden zawodnik reprezentujący barwy klubu z Niemiec. Rywalizacja na odcinkach była bardzo zacięta - a to wszystko przy wspaniałej letniej pogodzie, która bardzo ułatwiła organizatorowi sprawne przeprowadzenie imprezy. Podczas dziesiątej edycji Rajdu Opawskiego, TMSM "SPARTA" Wrocław postanowiło wprowadzić dwie nowinki techniczne które nie były do tej pory spotykane na imprezach typu "trial". Podczas samej imprezy, zawodnicy mieli do dyspozycji telewizor LCD na którym na żywo były wyświetlane wyniki z każdego odcinka i przejazdu. Zawodnicy ten gest odebrali nadzwyczaj pozytywnie. Drugą nowinką techniczną była transmisja na żywo z zakończenia imprezy wraz z wręczeniem pucharów i memoriałowego. Relację można było śledzić za pośrednictwem serwisu społecznościowego "Facebook" i jest ona nadal dostępna na naszej stronie na tym portalu. Podczas zamknięcia imprezy, puchary i nagrody od firmy SHERCO wręczali przedstawiciele Urzędu Miasta w Głuchołazach, przedstawiciele Zarządu Okręgowego PZM w Opolu oraz były zawodnik i zasłużony działacz ziemi Opolskiej, pan Zdzisław Lipkowski. Najlepszymi w swoich grupach w klasyfikacji X Rajdu Opawskiego "TRIAL" są:

Klasa AMATOR
1) Wojciech Dubaniowski (KKCiM "SMOK" Kraków)
2) Piotr Cichoń (TMSM "SPARTA" Wrocław)
3) Wojciech Zieliński (TMSM "SPARTA" Wrocław)


Grupa "C"
1) Mateusz Sochacki (KKCiM "SMOK" Kraków)
2) Robert Nawalany (KKCiM "SMOK" Kraków)
3) Zbigniew Lenart (MKS "TRIAL" Ochotnica)

Grupa "B"
1) Daniel Nykaza (AMK "GORCE" Nowy Targ)
2) Michał Łapka (BKM "SILESIA" Bytom)
3) Mariusz Sobczyk (AMK Gliwice)

Grupa "A"
1) Michał Łukaszczyk (AMK "GORCE" Nowy Targ)
2) Rafał Luberda (AMK "GORCE" Nowy Targ)
3) Marc Rohr (MSC Werl)

W II rundzie Mistrzostw Strefy południowo-zachodniej Polski w swoich klasach najlepszymi byli:

Klasa JUNIOR
1) Julia Boronowska (BKM "SILESIA" Bytom)
2) Wojciech Sobczyk (AMK Gliwice)

Klasa OTWARTA
1) Michał Brzyszcz (MKM "TUR-MOT" Turek)
2) Michał Łapka (BKM "SILESIA" Bytom)
3) Mariusz Sobczyk (AMK Gliwice)

Klasa WETERAN
1) Mariusz Ambrożewicz (TMSM "SPARTA" Wrocław)
2) Zbigniew Łubkowski (TMSM "SPARTA" Wrocław)
3) Krzysztof Paluch (TMSM "SPARTA" Wrocław)


Klasyfikacja KLUBOWA
1) TMSM "SPARTA" Wrocław
2) MKM "TUR-MOT" Turek
3) AMK Gliwice

Wyniki 10 Jubileuszowego Rajdu Opawskiego

Fotorelacja z powyższej imprezy znajduje się w galerii zdjęć (w nawigacji po lewej stronie)

JARN
 
 
I i II RUNDA WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W POZNANIU: DOSKONAŁA FORMA KARTINGOWYCH JUNIORÓW!
W ubiegły weekend na "Torze Poznań" w Przeźmierowie odbyła się I i II runda Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w których wystartowało dwóch naszych reprezentantów: Mateusz Lenart oraz Dawid Maślakiewicz. Oboje zawodników dzień wcześniej zakończyło swój rok szkolny i w spokoju mogli zająć się z trenerami i asystentami ustawianiem taktyki na tych zawodach które nieoficjalnie są nazywanymi Mistrzostwami Polski młodego kartingowego pokolenia.
Podczas sobotniej rundy, w skutku zawirowań na torze, nasz reprezentant Mateusz Lenart, który startował w kategorii "Mini ROK" finałowy wyścig ukończył na osiemnastej pozycji. Natomiast finałowy wyścig kategorii "Micro MAX" w której wystartował drugi z naszych klubowiczów, Dawid Maślakiewicz bardzo dobrze się dla niego ułożył. Kierowca z Wrocławia linię mety osiągnął na znakomitym trzecim miejscu!
W niedzielę wystartowali zawodnicy w kategoriach: "Mini MAX", "Baby ROK" i "Mini ROK" w której ponownie wystartował Mateusz Lenart. Tym razem nasz WiceMistrz Europy pokazał na co go stać i po niezwykle ciężkiej walce wyścig ukończył na II miejscu!
Warto również spojrzeć na klasyfikację sezonu w obu klasach w których startują nasi młodzikowie. Dawid Maslakiewicz w kategorii "Micro MAX" jest obecnie na III pozycji a Mateusz Lenart w "Mini ROK" na IV miejscu tracąc jedynie 1 punkt do poprzedzającego zawodnika!
Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak wspaniałych wyników - tylko tym razem na szczycie "pudła".
Pełne wyniki są dostępne na stronie wyniki.motoresults.pl

WSPOL
 
 
10 JUBILEUSZOWY RAJD OPAWSKI "TRIAL" JUŻ 2 LIPCA W JARNOŁTÓWKU !!!
Zarząd Okręgu PZM w Opolu wraz z Towarzystwem Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" Wrocław chciałoby zaprosić wszystkich fanów triala na II rundę Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski oraz V Memoriał Roberta Borowczyka - 10 Jubilieuszowy Rajd Opawski "TRIAL", który się odbędzie w Jarnołtówku koło Głuchołaz dnia 2 lipca. Baza rajdu tradycyjnie będzie umiejscowiona w gospodarstwie agroturystycznym "Bacówka Giemzików". Trasa rajdu będzie tradycyjnie biec naturalnym terenem a startujący zawodnicy będą mieli do pokonania jak zwykle 32 odcinki jazdy obserwowanej. Zawody rozpoczną się o godzinie 12:00 a uroczyste zakończenie przewidujemy około godziny 17:30. W ramach imprezy będzie się również odbywać V Memoriał Roberta Borowczyka. Dla najlepszego zawodnika czekać będzie przechodni puchar upamiętniający wybitną działalność naszego byłego działacza.
Zapraszamy do licznego udziału!

Mapa dojazdu do Bazy Rajdu:Regulamin 10 Jubileuszowego Rajdu Opawskiego
Karta zgłoszeń do zawodów
Oświadczenie dla uczestnika startującego w klasie AMATOR
Oświadczenie rodzica/opiekuna zawodnika niepełnoletniego
Oświadczenie zawodnika pełnoletniego

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebook na którym pojawiają się najświeższe informacje. Można tam również zapytać o wszystko nt organizacji i przebiegu imprezy:

FACEBOOK
 
 
KOLEJNY BARDZO DOBRY WYSTĘP MATIEGO LENARTA NA ZAWODACH "ROK CUP POLAND"
W ostatni weekend znów kibicowaliśmy naszemu zawodnikowi Mateuszowi Lenartowi, który walczył o punkty w klasyfikacji generalnej RCP w Poznaniu. Mati pokazał się znów jako świetny kierowca wyścigowy stając na podium IX rundy Rok Cup Poland. W niedzielę, pomimo błędu który popełnił, byliśmy pod wrażeniem jego niesamowitej walki na torze. Startował z ostatniego pola w drugim wyścigu i w przeciągu kilku okrążeń wyprzedził 21 zawodników!!! Niestety podczas walki o szóste miejsce, wypadł z toru i do mety dojechał na miejscu 16. Pomimo wszystko gratulujemy i życzymy kolejnych świetnych wyników. W najbliższy weekend Mateusz będzie się ścigał w Mistrzostwach Młodzików. Trzymamy więc kciuki !!!

MATI
 
 
III i IV RUNDA MISTRZOSTW POLSKI W RUSSOCICACH: DOSKONAŁY WYSTĘP NASZYCH TRIALOWCÓW!
W ubiegły weekend u Russocicach koło Turku odbyła się III i IV runda Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Classic w dyscyplinie trial motocyklowy. Wystartowało w nich ponad 80 zawodników w tym 10 naszych reprezentantów! Odcinki były bardzo wymagające ale wszystkim towarzyszyła wspaniała letnia pogoda która bardzo pomogła organizatorom w sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Poza dziesięcioma zawodnikami, TMSM "SPARTA" Wrocław wsparła turecki klub pod względem organizacyjnym. Obserwatorem PZM był nasz Prezes Lucjan Korszek, komisarzem ds. ochrony środowiska Wojciech Panek. Kilka odcinków sędziowało kilku naszych wykwalifikowanych sędziów. Wracając do sportowych zmagań, to nasi zawodnicy mogą III i IV rundę MP, PP i CT zaliczyć do udanych!

Klasa AMATOR
1. Marcin Bugajewski (TMSM "SPARTA" Wrocław)
2. Arkadiusz Boronowski (BKM "SILESIA" Bytom)
3. Paweł Bargieł (AMK "GORCE" Nowy Targ)

Klasa WETERAN
1. Mariusz Ambrożewicz (TMSM "SPARTA" Wrocław)
2. Andrzej Basaj (KKCiM "SMOK" Kraków)
3. Franciszek Niewiadomy (MKS "TRIAL" Ochotnica)

Klasa KOBIET
1. Kinga Błaszczyk (TMSM "SPARTA" Wrocław)
2. Julia Boronowska (BKM "SILESIA" Bytom)
3. Oliwia Błaszczyk (TMSM "SPARTA" Wrocław)

Classic TRIAL
1. Zbigniew Łubkowski (TMSM "SPARTA" Wrocław)
2. Jarosław Jażdżewski (TMSM "SPARTA" Wrocław)
3. Sebastian Lonycz (TMSM "SPARTA" Wrocław)


Zmagania poza podium niestety zakończyli Krzysztof Janicki (klasa WETERAN) który z powodów osobistych nie mógł wziąć udziału w drugim dniu zawodów. Po pierwszym dniu zajmował II miejsce!. Natomiast Maciej Wojdyło zajął V miejsce w klasyfikacji Classic Trial. Zapowiedział powrót na "pudło" podczas kolejnych eliminacji Mistrzostw Polski i Mistrzostw Strefy!

Kolejne zawody, na których będzie zobaczyć naszych zawodników w akcji to V i VI runda MP, PP i CT w Krzeszowicach w dniach 25-26 czerwca oraz tydzień później czyli 2 lipca w Jarnołtówku podczas X Jubileuszowego Rajdu Opawskiego, którego jesteśmy współorganizatorami!

TUREK

 
 
DAMIAN LEMPART DRUGI PODCZAS II HOUR RACE W POZNANIU!
Damian Lempart, student Wydziału Techniczno-Inżynieryjnego PWr oraz zawodnik TMSM "SPARTA" Wrocław, zajął drugie miejsce w kolejnej rundzie Mistrzostw Polski Hour Race. W miniony weekend Damian wystartował na Torze Poznań za kierownicą BMW E36 318is, reprezentując zespół MMM Racing
W piątkowych kwalifikacjach do wyścigu zawodnik wrocławskiej SPARTY zajął trzecie miejsce w klasie do 2000 cm3, tracąc do drugiej pozycji niecałe 0,4 sekundy. Następnego dnia, tuż po starcie wyścigu nad torem przeszła potężna ulewa, a jako pierwszy zmagania za Safety Carem rozpoczął zmiennik Damiana – Miłosz Matuszyk.
Kierowca utrzymywał równe tempo, a w połowie dystansu – wykorzystując ponowny wyjazd Safety Cara – znakomicie wykorzystał zaplanowany wcześniejszy zjazd na obowiązkowy pit-stop i zmianę kierowców. Gdy do auta wsiadł Damian, jego zadaniem było dokończenie wyścigu szybką i równą jazdą w nieco lepszych, ale wciąż bardzo zdradliwych warunkach. Ostatecznie młody wyścigowiec minął linię mety, zajmując drugie miejsce w klasie do 2000 cm3.
"Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego wyniku" - podkreśla Lempart. "Nie miałem zbyt wiele czasu, aby zapoznać się z nową specyfikacją i zawieszeniem samochodu, na jaką się zdecydowaliśmy w piątek przed kwalifikacjami. Po przeanalizowaniu błędów, odblokowałem się psychicznie w kwalifikacjach i po prostu spróbowałem pojechać dużo szybciej i odważniej. Nie było łatwo dojechać do mety z równym tempem, ale udało się tego dokonać z bardzo dobrym wynikiem" - dodał.
Następna runda Mistrzostw Polski Hour Race zostanie rozegrana na początku września także na Torze Poznań.

LEMP
 
 
BARDZO DOBRY WYSTĘP MATEUSZA LENARTA NA 7 i 8 RUNDZIE ROK CUP 2016
Mateusz Lenart, zawodnik STRacing Maranello Polska, przedstawiciel klubu TMSM Sparta Wrocław po pierwszym pechowym wyścigu VII rundy RCP wykazał się niezwykłą wolą walki, wyprzedzając aż 16. zawodników w biegu finałowym. Ostatecznie VII zmagania zakończył na szóstym miejscu w swojej kategorii.

VII runda Rok Cup Poland:
kwalifikacje: 7 pozycja
wyścig F1: 22. miejsce
wyścig F2: 6 miejsce

VIII runda była znacznie szczęśliwsza dla wrocławskiego zawodnika, który ostatecznie stanął na drugim stopniu podium. Czasówka tego dnia nie poszła zgodnie z założeniami, Mateusz uplasował się na 9. pozycji, jednak zaraz po starcie wypracował czwartą pozycję, a następnie przesunął się jeszcze o jedno oczko w górę, kończąc pierwszy wyścig na miejscu trzecim. W wyścigu finałowym Lenart już na pierwszym zakręcie uzyskał drugą pozycję i utrzymał ją w pięknym stylu aż do mety.

VIII runda ROK Cup Poland:
kwalifikacje: 9 miejsce
wyścig F1: 3 miejsce
wyścig F2: 2 miejsce

Na półmetku rywalizacji polskiej serii kartingowej Mateusz Lenart znajduje się na czwartym, z nie dużą stratą do trzeciego miejsca. W ostatnich dwóch rundach wywalczył w sumie 76 punktów. Klasyfikacja generalna pierwszej piątki kategorii Mini Rok wygląda następująco:

Jakub Szablewski: 508 pkt.
Marcel Kuc: 458 pkt
Piotr Protasiewicz: 310 pkt.
Mateusz Lenart: 289 pkt.
Karol Pasiewicz: 252 pkt.

Do końca sezonu pozostało jeszcze sześć rund serii Rok Cup Poland. Kolne zawody odbędą się w 18 i 19 czerwca w Poznaniu. W planach wrocławskiego kierowcy jest również udział w Kartingowych Mistrzostwach Polski oraz w Finale Światowym Rok Cup."

LENART
 
 
CZWARTA RUNDA RMW: KOLEJNA BARDZO DOBRA IMPREZA!
W pierwszą niedzielę czerwca, TMSM "SPARTA" Wrocław zorganizowało na wrocławskim motodromie "Niskie Łąki" półmetkową rundę tegorocznego cyklu Rajdowe Mistrzostwa Wrocławia 2016. Impreza przebiegła przy upalnej, letniej pogodzie. Na starcie zameldowało się 40 uczestników, którzy ścigali się i sprawdzali swoje możliwości i swoich maszyn w siedmiu klasach. Pomimo małego poślizgu przy starcie imprezy, udało się ją zakończyć punktualnie a wszystkie kwestie organizacyjne zostały zrealizowane zgodnie z planem.
A oto najlepsi w klasach:
KLASA 1:
1) Grzegorz Reda / Dominik Reda (Fiat Cinquecento)
2) Adam Doniak / Wojciech Urzędowski (Fiat Uno)
3) Mariusz Trofluk / Wojciech Bania (Fiat 126p)

KLASA 2:
1) Stanisław Grudzień / Rafał Grudzień (Fiat Cinquecento)
2) Damian Domagała (Mitsubishi Lancer)
3) Paweł Witczak (Fiat Cinquecento)

KLASA 3:
1) Łukasz Kowalski (Honda Civic)
2) Radosław Kozakiewicz (Peugeot 106)
3) Michał Rotko (Citroen C2)

KLASA 4:
1) Mateusz Stolarczyk / Krzysztof Stolarczyk (Opel Astra)
2) Krzysztof Stolarczyk / Mateusz Stolarczyk (Opel Astra)
3) Arkadiusz Korzeniowski (Opel Astra)

KLASA 5:
1) Marcin Łasisz (BMW E36)
2) Grzegorz Faryna (BMW E36)
3) Paweł Hanyś (Audi S3)

KLASA OPEN:
1) Przemysław Szczytyński (Renault Megane)
2) Rafał Liszcz (Audi A3)
3) Mateusz Wałęcki (Renault Clio)

KLASA HISTORYCZNA:
1) Dariusz Zapał (BMW E30)
2) Michał Szymczak (BMW E36)
3) Andrzej Milczarek (BMW E30)

Ponadto grupa rajdowa "Zuzanna Safety Rally Team" ufundowała 3 nagrody specjalne dla:
- Dariusza Zapała (za zdobycie najlepszego czasu w klasyfikacji generalnej imprezy)
- Andrzeja Milczarka (za najefektowniejszą jazdę)
- Tomasza Krużyńskiego (za utrzymanie "turystycznego" tempa) smiley

Pełne wyniki dostępne są na stronie: www.rmw.sparta-wroclaw.pl

Impreza została bardzo dobrze oceniona przez zawodników ale i delegatów z innych klubów biorących udział. Zapraszamy na trening który się odbędzie 24 lipca oraz na V rundę RMW która będzie mieć miejsce 28 sierpnia. Oba eventy oczywiście odbywać się będą na torze "Niskie Łąki"!

 
 
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 @Black 1 dzień
 ~Kertek200 5 tygodni
 ~Andrzej Mitrosz30 tygodni
 ~Nati38 tygodni
 ~pusio1039 tygodni
 ~Staszek41 tygodni
 ~michaelxox45 tygodni
 ~kniksc52 tygodni
Najnowsze posty
Czy jest szansa?
[0 / 1126]
Kalendarz imp...
[1 / 1243]
Carawaning sp...
[0 / 1797]
Co się stało ...
[1 / 2447]
DMO
[0 / 2031]
Kierowcy Rajdowi
[1 / 1987]
Motocross - z...
[1 / 2820]
WOŚP 2011 w G...
[0 / 1919]
Najciekawsze Tematy
Lucjan Korsze...
[4001]
Rozmowa z Paw...
[3298]
Moja opinia o...
[2991]
Moto-Orkiestr...
[2979]
Sekcja Histor...
[2903]
Motocross - z...
[2820]
WTS a TMSM - ...
[2709]
O stronie
[2505]
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 
Ankieta
Jestem fanem dyscypliny...

Trial

Motocross

Enduro

Karting

Rajdy

Wyścigi

Karawaning

Drifting

Żużel

Inna

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 377
Nieaktywowany Użytkownik: 206
Najnowszy Użytkownik: ~Cybul
 
stat4u Powered by PHP-Fusionv6.01 || eXtreme fusion by eXtreme Crew Š 2003-2005