ul. Sępa-Szarzyńskiego 68
50-344 Wrocław

+48 606 271 183
tmsmsparta@gmail.com

Sławomir Murański – najbardziej utytułowany zawodnik kartingowy w historii Towarzystwa Miłośników Sportu Motorowego „SPARTA” Wrocław oraz okręgu wrocławskiego, po raz kolejny pokazał, że jest w doskonałej formie przed sezonem 2017! W prestiżowych zawodach Rotax Winter Cup który się odbywały w ubiegły weekend na torze wyścigowym w Walencji, nasz zawodnik wygrał w klasyfikacji DD2 Masters! Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku, Sławek również osiągnął identyczny rezultat.

Nasz reprezentant swoje zmagania rozpoczął od tradycyjnych „czasówek”. Sławek zawody rozpoczął zapobiegawczo i zajął 21 miejsce. W samych wyścigach postanowił skupić się na walce w kategorii DD2 Masters gdyż w DD2 Max uplasował się na dalszych pozycjach. Natomiast finał w wykonaniu naszego kartingowca był czymś wspaniałym. Przed samym startem miał przed sobą aż czterech niezwykle mocnych zawodników. Podczas piętnastu okrążeń udało mu się wyprzedzić ich wszystkich i minąć linię mety jako pierwszy!.

Dodatkowym atutem jest to, że Sławomir Murański jako jedyny zawodnik w historii wygrał Winter Cup dwa razy pod rząd!