50-344 Wrocław

+48 606 271 183
tmsmsparta@gmail.com

Weekend pod znakiem Cross Country: Spartanie na zawodach w Serokach i Skrzypcu.

Dnia 26 marca w Serokach i Skrzypcu odbywały się okręgowe imprezy dla zawodników startujących w dyscyplinie CROSS-COUNTRY.

Pierwszymi z nich była inauguracyjna runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego. W tych zawodach wystartował tylko jeden nasz reprezentant – Adam Kania, który powyższą imprezę ukończył na 4 miejscu w kategorii „Licencja B”. Jest to zawsze najmocniej obsadzona grupa więc wynik naszego zawodnika można potraktować jako bardzo dobry!

Równolegle do powyższej imprezy, w Skrzypcu miała miejsce II runda Pucharu Śląska i Opolszczyzny. W tej imprezie wystartowało łącznie pięciu naszych zawodników. Najlepszym wynikiem pochwalić się może Bartosz Ruda, który zajął 37 miejsce w kategorii „S1”. Tomasz Bartoszuk który startował w tej samej grupie uplasował się zaraz za nim. Natomiast Marcin Suchodolski zmagania ukończył na 50 miejscu. Warto tutaj wspomnieć, że stawka w tej kategorii to ponad stu zawodników! Podobnie poszło naszym pozostałym dwóm zawodnikom – Bartoszowi Matyśkiewiczowi i Tomaszowi Kulińskiemu którzy w kategorii „S2” metę osiągnęli odpowiednio na 44 i 103 miejscu. Tutaj również stawka liczyła ponad 100 zawodników!

Naszym wszystkim zawodnikom gratulujemy szczęśliwego ukończenia imprez i życzymy powodzenia na kolejnych!